07 zgłoś się – serial senasacyjny

07 zgłoś się to popularny serial sensacyjny, serial ten powstawał w latach 1976-1987. O7 to pseudonim głównego bohatera, porucznika MO, Sławomira Borewicza. Pomysł serialu oparto na zeszytach Ewa wzywa 07. Tomiki były pierwowzorami serii. Serial emitowany był TV publicznej a także był edytowany na kasetach VHS. Główną rolę odegrał Bronisław Cieślak. Scenariusz serialu przygotowano, tak aby wzbudzą sympatię obywateli do MO.

Serial w ciekawy sposób prezentuje dorobek MO, a także kulisy pracy MO, czasami z nutką humorystyczną. Warto obejrzeć poszczególne odcinki, są niezwykle interesujące. Fabuła bywa bardzo atrakcyjna. Zarówno scenariusz, jak i reżyserie przygotowywało kilka osób. Każdy z odcinków ma inną fabułę, opowiada inną historię. Warto zatem obejrzeć wszystkie odcinki. Świetna gra aktorska a także wystrój wnętrz, wszystko to jest zaletą serialu. Główne postaci kobiece odegrały Ewa Szykulska oraz Elżbieta Zającówna. Stworzyły ciekawe postaci kobiece, dzięki którym serial zapada w pamięć.

1 comment

  1. Nigdy nie oglądałem filmów 007. Niestety nie mój klimat. Jednak znam sporo osób, które oglądały ten film kilkukrotnie. Ja nie próbowałem i nie chęci mnie do oglądania J. Bonda.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *